28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto III (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

GregSB
GregSB [793]
Mep: Milyen bosszantó bugok? A loadolási/XP bugokra gondolsz? Mert az nem a programozók hibái voltak, hanem a feltörő csapaté
SZVSZ semmi egetrengető bug nincs benne

A cikkhez: SZVSZ a Hangok és a hangulat kaphatott volna 10 pontot!

"i hurt myself today | to see if i still feel | i focus on the pain | the only thing that's real..."

Vissza

Fórumszabályzat