28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto III (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Azé egy-két idegesítő dolog van benne, nekem volt hogy a csákó beakadt a garázsba, ahogy kiszállt a járműből, se ki, se be, se mentés, se tovább... 20 perc játék elveszett... (igaz, elég nagy járművel álltam be a garázsba ).

Meg a zsaruk szarrátörték a Hummerom, nekik meg behorpadt, bezzeg amikor én voltam rendőrautóval, hamar összetört, szal azé csalnak rendesen
okoska3000
okoska3000 [12750]
Szerintem korrekt a cikk...

A GTA3 kiemelkedően jó és feelinges játék lett, mérföldkő, de semmi sem tökéletes...Ezt viszont egy jó játéknál el lehet nézni (mármint a hibákat)...

Vissza

Fórumszabályzat