Azé egy-két idegesítő dolog van benne, nekem volt hogy a csákó beakadt a garázsba, ahogy kiszállt a járműből, se ki, se be, se mentés, se tovább... 20 perc játék elveszett... (igaz, elég nagy járművel álltam be a garázsba ).
Meg a zsaruk szarrátörték a Hummerom, nekik meg behorpadt, bezzeg amikor én voltam rendőrautóval, hamar összetört, szal azé csalnak rendesen