Amúgy nem tudom, hogy le merjem-e cserélni a jó öreg Samsung 765 MB CRT-m egy ilyen LG-re vagy 93x-es Samsungra. Az a baj, hogy ragaszkodom az 1024-es felbontáshoz, az pedig 19'-es TFT-n nagyon gáz. Képminőségtől is félek, a színhűség még most sem az igazi, fényerőről ne is beszéljünk.