28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto III (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Ja, ez általános, ha valakinek nem megy rendesen a game, aszongya, hogy szar, a MOHAA pl.az ismerősöm mondta: tök szar, mondom: hülye vagy, azt megnéztem nála, olyan randán nézett ki a gépén és akadt, úgy még jó, hogy szar....

Vissza

Fórumszabályzat