Szóval igen, a Jelek nem - feltétlenül - a csattanóról szól. Az összes addigi történés annyira rémisztő és izgalmas, gondoljunk csak arra, amikor Graham meglátja a lábat a kukoricásban, amikor bemutatják azt a külföldi felvételt a szülinapi zsúrról, a futkorászás a ház körül (illetve annak előzménye), a pincés jelentsor, amikor átmegy Ray Reddy-hez; persze ezek után már rég tudni lehet, hogy mi lesz a csattanó, ez is mutatja, hogy ebben a filmben nem ez a lényeg. Ez végig ébrentart, végig ráz a hideg minden egyes jelenet alatt, végig együttérzel és szorongasz a karakterekkel a bezárt házban... én legalábbis igen
Shyamalannak egy nagyon jól sikerült filmje ez
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
