28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto III (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

CybearBoy
CybearBoy [3123]
A játék MP3 könyvtárába tudsz MP3-akat másolni, és akkor a játékban a rádiók után megjelenik az MP3 player is.
ByE
The Phantom
The Phantom [6]
Na nem tudom hol olvastam ne kérdezétek, de anyit tudok, hogy "lehet" zenét bemásolni az egyik könyvtárba és akkor azt a kocsin keresztül a rádióban lehet halgatni.
Na és most jön a kérdés.Melyik ez a mappa??

Vissza

Fórumszabályzat