What is locked, can be opened. What is hidden, can be found. What is yours, can be mine...
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Supreme Commander
A T3-as építővel tudod építeni, a menüben ahol kitudod választani, hogy milyen szintű épületet építs, a t3-as gomb alatt van az exp. unit gomb és ott tudod kiválasztani őket.
Kipróbáltam egy skirmisht. 1680x1050-ben tökéletesen ment, bár olyan sok egység azért nem volt a pályán. Majd nézek egy nagyobb térképet is, több egységgel, nagyobb csatákkal.
Viszont nem tudtam építeni azokat a bazi nagy egységeket, amelyek a singlében voltak. Van valami trükk, amivel ezeket elő lehet csalni? A legmagasabb szintű gyárban nem lehett ilyeneket csinálni, a Quantum Gatewayen keresztül meg csak tartalék Commandert lehet hívni, mást nem.
Valamit elnéztem volna?
Viszont nem tudtam építeni azokat a bazi nagy egységeket, amelyek a singlében voltak. Van valami trükk, amivel ezeket elő lehet csalni? A legmagasabb szintű gyárban nem lehett ilyeneket csinálni, a Quantum Gatewayen keresztül meg csak tartalék Commandert lehet hívni, mást nem.
Valamit elnéztem volna?
Okulj, ha látod, hogy gyűjtenek a méhek! S nincs soha egy vasuk, csoda, hogy megélnek!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A Black Flag Resynced csak az első fecske volt? A Ubisoft a jelek szerint hamarosan jelentkezik a Ghost Recon Wildlands Definitive Editionnel
- 2. Jön egy új kukacos játék, de ebben nem lőni fogjuk egymást – készül a Worming from Home
- 3. A BlackMill Games évek óta szállítja a remek első világháborús online shootereket, a következő a Gallipoli lesz augusztusban
- 4. The Alters: Last Variable DLC teszt
- 5. DOOM: The Dark Ages – Revelations DLC teszt – Elfáradt a Slayer?
Legfrissebb fórumtémák
- 10:48
- Corsair Cove teszt – Yo-ho-ho, kalóznak lenni jó-jó-jó! [hozzászólások] [1]
- 11:48
- Szét*** az ideg [5512]
- 10:32
- boldog születésnapot nekem!:) [4023]
- 10:29
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1614]
- 11:46
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [82]
- 11:23
- Grim Dawn [110]
- 09:25
- A BlackMill Games évek óta szállítja a remek első világháborús online shootereket, a következő a Gallipoli lesz augusztusban [hozzászólások] [2]
- 12:50
- Hoztunk két izgalmas fejlesztői videónaplót a készülő 1666: Amsterdamról [hozzászólások] [4]
- 07:58
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2921]
- 11:36
- Közelíti a 300 ezret az aláírók száma a Don’t Kill the Disc petíción, amelyet a Sony nemrég bejelentett tervei ellen indítottak [hozzászólások] [10]