28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

TFT monitor



Írd ide hozzászólásod:

Dj Neo
Dj Neo [3000]
Egy hülye kérdés...Mivel vakarjam le koszt a képernyőről, amitől nem lesz baja? Nem volt még TFT-m!

FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!

Vissza

Fórumszabályzat