28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

TFT monitor



Írd ide hozzászólásod:

huleee
huleee [9]
ilyet én is ismerek!! www.golyofogo1.extra.hu
sempirit
sempirit [3]
Ha már lg videó: http://playlg1.extra.hu/
Valahogy az LG reklámok jók. Miért nem csinál mindenki ilyeneket? Akkor nem kellene 10 percenként csatornákat váltani.

Vissza

Fórumszabályzat