World of Warcraft 2006.01.31-2007.10.08 || only original server (Arathor) || total played: 239 days || Kedvenc játékom
TFT monitor
Köszi a tippet! Nyár-ősz környékén tervezek venni TFT-t a meglévő CRT-m helyett! Nekem kettő kitételem van: DVI és igazi 24 bites színmélység. Nem érdekel, hogy 2ms vagy 8 ms a válaszidő, nem érdekel, hogy Samsung vagy LG, kit érdekelnek ezek? BenQ-nak is van olyan monitora, mai kenterbe veri az LGket. TFTnél gyártó nem számít. Odamész, megnézed, kipróbálod, amit fontosnak tartasz meg nézed rajta van-e, tudja-e esetleg más tapasztalata alapján (és itt nem arra gondolo ,hogy ez biza 2ms és jajj de gyors és szép minden). Én 19"-os monitort szeretnék, hagyományosat (nem wide). De addig megváltozhat a véleményem. Mindenestre megjegyeztem az ajánlatodat, köszi! Az emeri szem amúgy sem tud különbséget tenni 16 ms alatt, ráadásul ez a 2 ms GtG, azaz szürke-szürke. Kit érdekel.
Sziasztok!
Ajánlani szeretném nektek a Benq fp223w h típusú 22 hüvelykes monitort, amit mellesleg a PC World 2007 novemberi számában, a fókusztesztben, mint a magazin ajánlataként megtaláltok. A legfontosabbakat azért leírom: felbontás: 1680 x 1050 ; kontraszt:700:1 / 300 cd/m2 ; válaszidő:5 ms ;
170/160 fokos látószög ; max Efogyasztás: < 49 Watt ; a képernyő és a kerete is matt felületű a keret szürke ; csatlakozások: RGB analog, DVI és HDMI is, a kábeleket mellékelik a csaomaggal
Ára most mindössze: 54600 Ft. Nagyon meg vagyok elégedve vele, több hónapja használom, minden ok.
Ha mindenképpen DVI csatlakozású monitort szeretnél, akkor nagyon járj utána, hogy valóban van-e rajta, mert én eredetileg az Acer x 223 w monitort rendeltem meg, amiről a PC World-ben ugyan úgy írták, hogy van rajta DVI csatlakozás, de otthon derült ki, hogy mégsincs rajta. Az üzletben csak arra tudtak hivatkozni, hogy mivel külföldi cég forgalmazza, az Magyarországra nem biztos, hogy szállít is olyan típust, amelyen van DVI csatlakozás. Ugyan így jártam az Acer p 223 w monitorral is. Viszont erről a Benq-ról magyar cégek internetes oldalaikon is írnak.Jó vásárlást!
Ajánlani szeretném nektek a Benq fp223w h típusú 22 hüvelykes monitort, amit mellesleg a PC World 2007 novemberi számában, a fókusztesztben, mint a magazin ajánlataként megtaláltok. A legfontosabbakat azért leírom: felbontás: 1680 x 1050 ; kontraszt:700:1 / 300 cd/m2 ; válaszidő:5 ms ;
170/160 fokos látószög ; max Efogyasztás: < 49 Watt ; a képernyő és a kerete is matt felületű a keret szürke ; csatlakozások: RGB analog, DVI és HDMI is, a kábeleket mellékelik a csaomaggal
Ára most mindössze: 54600 Ft. Nagyon meg vagyok elégedve vele, több hónapja használom, minden ok.
Ha mindenképpen DVI csatlakozású monitort szeretnél, akkor nagyon járj utána, hogy valóban van-e rajta, mert én eredetileg az Acer x 223 w monitort rendeltem meg, amiről a PC World-ben ugyan úgy írták, hogy van rajta DVI csatlakozás, de otthon derült ki, hogy mégsincs rajta. Az üzletben csak arra tudtak hivatkozni, hogy mivel külföldi cég forgalmazza, az Magyarországra nem biztos, hogy szállít is olyan típust, amelyen van DVI csatlakozás. Ugyan így jártam az Acer p 223 w monitorral is. Viszont erről a Benq-ról magyar cégek internetes oldalaikon is írnak.Jó vásárlást!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:23
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [2]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]
- 16:15
- Dinónak [4307]