Tedd fel a játékhoz kiadott 1.1-es és 1.2-es javítást. Mivel optimalizálatlan konzolport bug gyűjtemény a játék, mindenképp szükséges a patch-eket felrakni. Ja, és az is lehet, hogy szimplán nem szereti a kártyád. Pl. 8800 GTX-el is problémák voltak anno...
Mindenem megvan. De ha pl-ul akarok állitani grafikát akkor rámegyeka customize settigns-re, és mentem meg minden és ha vissza megyek h megnézzem h elmentette e akkor viszarakja next gen-be.