28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

Z-Master
Z-Master [20407]
Én nem raktam javítást és bug mentesen fut a gém.

Gump > Nálam is indult install után.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Razor03
Razor03 [14703]
Tedd fel a játékhoz kiadott 1.1-es és 1.2-es javítást. Mivel optimalizálatlan konzolport bug gyűjtemény a játék, mindenképp szükséges a patch-eket felrakni. Ja, és az is lehet, hogy szimplán nem szereti a kártyád. Pl. 8800 GTX-el is problémák voltak anno...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

geree93
geree93 [9]
Mindenem megvan. De ha pl-ul akarok állitani grafikát akkor rámegyeka customize settigns-re, és mentem meg minden és ha vissza megyek h megnézzem h elmentette e akkor viszarakja next gen-be.

Vissza

Fórumszabályzat