28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto III (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Scoty
Scoty [3]
Szisztok!
Lenne ismét egy kérdésem, kérlek segítsetekl nem olyan régen kaptam meg a progit, és egyzserűen a kérdésem primitivnek tűnik de hogyan lehet pisztolyt venni, van egy pálya még az elején ahol, be kell mennem a fegyverboltba és fegyvert venni a pisztoly zölden is ég de nem tudomk megvenni, hogyan lehet milyen billentyűparancsal? Kérlek segítsetek!
Köszi:
a címem

Vissza

Fórumszabályzat