28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto IV (Konzol cikk)



Írd ide hozzászólásod:

sic
sic [8]
Mi? Konzolon szaggatás? LOL
(Annyira azér' nem lep meg, de nagy névnél mint a GTA azért röhej.)

Vissza

Fórumszabályzat