Nekem a Sebezhetetlen a kedvencem de tény, hogy A Jelek is zseniális. A Falu tényleg borzalmas de A Lány a Vízben is tetszetős. Nem olyan, mint a többi filmje, de teljesen jó szerintem. Egy egyszerű, kissé félelmetes jelenetekkel operáló gyerek mese, Shyamalan stílusban. Szerintem pótolják, akik nem látták, ha nem úgy ültök le megnézni, ahogy egy Hatodik Érzéket vagy egy Sebezhetetlen vagy akár egy Jeleket, hanem szimplán elfogadjátok, hogy ez egy mesefilm, akkor garantáltan élvezni fogjátok. Én moziban néztem meg és cseppet se bánom. A zene tökéletességéről pedig James Newton Howard gondoskodott

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!