28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az esemény - The Happening



Írd ide hozzászólásod:

powerhouse
powerhouse [13850]
Úgy látszik nekem csak azért nagy film a Schindler listája, mert:
1. Túl fiatal voltam, amikor láttam, és a történések eléggé letaglóztak.
2. Utána kéne olvasni valamennyire, ha már valós alapjai vannak a filmnek.

If I look back I am lost

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Miért is?
Az Armageddon tökéletesen hozza azt, aminek készült: igen, semmitmondó, te talán vártál tőle valamit? Ellenben szórakoztató és kurva látványos, azaz pontosan azt adja, amit ígér a címe, a sztorija ill. a trailere alapján.

A Schindler listája meg egy kalap szar. Legalábbis amíg valós törtélmi alakok nevével próbálják eladni. A legnevetségesebb az egészben: Oskar Schindler egyike a legmocskosabb háborús bűnösöknek, de ez a köztudott (hopp, neked elfelejtették elmesélni) tény sem gátolta meg abban a világ leghíresebb zsidóját, hogy glóriát firkáljon a feje köré és hangosan éljenezze! Vajon miért? Csak nem... DE: $$$
Ennyi.

Respect is not given. It's taken.

taposoakna
taposoakna [1029]
én azért a schindler listáját nem nevezném hulladéknak, de olyannak aki az armageddon-féle semmitmondó filmet magasztlja, kár ezt magyarázni...

"az Armageddon bőven 7.0 legalább" --> na ez az igazi LOOOL
Dealer
Dealer [7500]
Az Indy 4 9.2-ről indult, ha jól emlékszem. És igen, az Armageddon bőven 7.0 legalább, meg aztán olyan hulladékok vannak a Top 10-ben, mint a Schindler listája, mellesleg nem hiszem, hogy kultusz ide vagy oda, 2 Csillagok háborúja film is beférne az első tízbe... Vannak ott gondok bőven, az ember általában akkor hivatkozik az ottani pontozásra, ha az őt támasztja alá adott esetben.
LiT
LiT [20136]
Így volt ez az Indy 4-el is.

Emlékeim szerint 8 felett volt jócskán az elején, mostmár csak 7.1.

Ráadásul több esetben sem értek egyet az imdb pontozásaival. Pl. Armageddon 5.9??

We are the Universe... Observing itself... Observing itself... Destroying itself...

Germinator
Germinator [29908]
Jó, de én azt veszem észre, hogy mindegyik film a tőle telhető legmagasabb pontszámon indul, aztán kezd csökkeni, amint azok is befutnak, akik nem találták annyira jónak. A Hulkra gyorsan szavazott 1000 ember, aki halálosan lelkes volt attól, hogy neki mennyire tetszett, adott rá 8-9-10 pontokat, de idővel szavaznak azok is, akik ennél kevesebbet adnak rá. Ha meg a Happening rögtön 6-ról indul... hát, nem tudom (ráadásul a RT-on meg 20%-on áll, habár annak jóval kevésbé hiszek, mint az IMDb-nek).

Arra számítottunk, hogy végre egy Shyamalan-film, ami megint nagyon jó lesz, nem úgy mint az utóbbi kettő, de gondolom ha ez a helyzet állna fenn, akkor nem ilyenek lennének az értékelések. Ettől még persze lehet jó...

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Tyrn
Tyrn [11406]
a hulk meg 8,2-n
LiT
LiT [20136]
IMDB-n 6.2-on áll.

We are the Universe... Observing itself... Observing itself... Destroying itself...

Germinator
Germinator [29908]
Pf... nem éppen jó dolgokat látok a neten a filmről... még a végén elmegy tőle a kedvem, hogy megnézzem (elég közel állok ehhez).

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Vissza

Fórumszabályzat