28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
No végre belekezdtem én is az első szezonba. Még csak a 9. részt fejeztem be, de nem is erőltetem hogy gyorsan lepörgessem az összes évadot. Tény hogy tizenpárévesen sokkal de sokkal ijesztőbbek voltak ezek a részek esténként az m1 előtt ülve, de még így ma is hihetetlen hangulatosak! Mindíg betolok 1-1 részt ha van egy kis időm. A jég című epiződ nagyon kemény volt. The Thing beütés a sarkköri bázissal meg a kutyussal, és bolygó neve halálból csent zenei betétekkel...nagyon élveztem!!! Köszi még1* Razor !

Vissza

Fórumszabályzat