Sorry, nem figyeltem, meg az elejétől fogva olvasgattam pár hsz-t a topicban, többen többet mondanak.
Hát kemény meló lesz, de ha a színvonal nem csökken (sokat), akkor pár hónap alatt szerintem a végére érek, szívem szerint falnám a részeket, de 4-5 résznél többet egy nap már tényleg nem egészséges. 
