28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Dealer
Dealer [7500]
Öh... Mert így van? Sorry, nem figyeltem, meg az elejétől fogva olvasgattam pár hsz-t a topicban, többen többet mondanak. Hát kemény meló lesz, de ha a színvonal nem csökken (sokat), akkor pár hónap alatt szerintem a végére érek, szívem szerint falnám a részeket, de 4-5 résznél többet egy nap már tényleg nem egészséges.
Rohamoszti
Rohamoszti [3802]
Pontosan! Szerinted miért írtam, hogy az 5. és 6. évadot köti össze?
Dealer
Dealer [7500]
Jól értem akkor, hogy az ötödik évad utolsó része után kell (?) megnézni az első filmet, és csak utána folytatni a hatodikkal? Mert a gyártási évek alapján ez jön le.
Razor03
Razor03 [14703]
Érdekel majd, mit szóltok a mozifilmhez, miután végignéztétek az első 5 évadot.

Peace: szívesen, akit érdekel még a sorozat, és nem tud hozzá jutni, írjon pü-t .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat