28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry 2 gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Indigo
Indigo [1282]
Ezt meg úgy hívják: üldözési mánia. Nem provokáltalak, hanem megállapításokat tettem. Mondtam én veled kapcsolatban egyetlen büdös szót is? Nem. Akkor kattanj le rólam, lényszíves!

Egy erre járó moderátort pedig tisztelettel megkérnék, világosítson már föl engem, a hsz-em melyik része sérti a szabályzat melyik pontját. Köszönöm!
Razor03
Razor03 [14703]
Túlzottan nem érdekel a röhögős provokatív viselkedésed. Gondolom frenetikus lehetett számodra mindezt leírni. Legalább lesz egy kis dolga az új moderátoroknak. Annyit megsúgok, hogy ezzel a viselkedéssel nem leszel hosszú életű ezen a fórumon. De kötekedj csak, mit bánom én, hozod a szokásos formádat.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Indigo
Indigo [1282]
Azt úgy hívják: hype. Bizony, a Crysisnak nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Ahhoz képest, hogy sokan világmegváltását vártak tőle, meg hogy új korszakot nyit a játékok történelmében... Hát ebből bizony nem lett semmi, nem csapott meg az új korszak szele
Razor03
Razor03 [14703]
Nincs túl nagy felhajtás. Bezzeg a Crysis ...mennyit fejtegettük a képeket, videókat, gépigényt, sztorit és játékmentet itt a fórumon. Tudom, hogy nem lett világmegváltó siker, de hosszú időn át lázban tartott rengeteg embert, hihetetlen ereje volt, és ez hiányzik a FarCry2-ből. Nem is érdekel senkit a gépigény sem szerintem. Úgy is futni fog...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat