28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry 2 gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

kopé
kopé [38449]
Pont erre gondoltam, nagy felhajtas es kulonallo regenynek beillo hattertortene nelkul kaptunk egy tenyleg merfoldkonek szamito jatekot, s remlem, hogy ez a 2. resszel is igy lesz. Egy hasonlo hangulato jatekot el tudnek kepzelni, nehany valtoztatassal (pl egy ido utan monoton volt, ugyanazt lattuk, ugyan olyan szornyek jottek, ugyanugy, eppen csak 50 meterrel arrebb, mint ahol az elozo csapat), illetve ujitasokkal...

szerk:ami alatt gondolok esetleg, hogy a jarmuvek szerepen valtoztatni, mert ez ilyen semmilyen volt, votl is nem is, vagy csinaljanak egy egyszemlyes kommandozos gammat, ahol talaljuk fel magunkat, vagy legyunk jarmuguruk es adjanak azok is tobb lehetoseget, de ami az egyben volt az ilyen se-se dolog volt, nem lehetett hvoa tenni, es engem speciel zavart.
MattMatthew
MattMatthew [11920]
A FarCry-ról én sem sokat hallottam megjelenés előtt, csak a GS-ben volt róla kritika és megtetszett. Jó játék, sokszor újrajátszható, bár kicsit buta tud lenni az AI és könnyen kijátszható ha ismerjük a terepet. De ennek ellenére jó játék volt. Sztori meg nem nagyon kell bele, ez tipikusan nem arról szóló játék.
Szerintem a második résztől is ezt várhatjuk. Taktikázni és kommandózni lehet benne rohadt zsép környezetben. Ez akár elég is lehet.

(Szerintem tudunk itt normálisan is beszélgetni. Igaz, srácok?)

Man literally too angry to die

kopé
kopé [38449]
en is jokor irtam be vmi normalis kis beszelgetes remenyeben...

Vissza

Fórumszabályzat