Mindenkinek gratulálok főleg RAZORnak! Ezért hagytam én abba itt a fórumozást fél éve, mert itt nem beszélgetnek, hanem mindenki csak fikáz!!! Gyerekek! Ez egy "közösség, ahol nem fúrni kell a másikat, hanem tiszteletben tartani a véleményét!!! Sajnos van itt egy két ember aki túl sokat hisz magáról!! (az előbb említett pl.) Jó kis fórum lenne ez, ha ezeket ki lehetne küszöbölni. Na sziasztok!
Nem a bugyi a legjobb dolog a világon, DE KÖZEL VAN HOZZÁ!!!