28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Panzer Elite Action (Előzetes)



Írd ide hozzászólásod:

bogararc
bogararc [37]
Szerinem borzalmas játék ! Grafikai csőd !
Ha második világháborús játékkal akarok játszani, inkább a jó öreg MoHAA - val nyomom Ez az első levelem

Vissza

Fórumszabályzat