28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry 2 gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

cygary
cygary [2745]
Nem azért, de ha megnézed, véleményem szerint Cryisnál nem szebb és ahhoz is elég volt egy ilyen konfig, persze 1024-ben és egy, esetleg két beállítás mediumon. De lehet, hogy ez így highon fog menni 1024-ben, nekem nem volt annyira állejtős a grafika, egy két helyen csúnya is volt. Lényeg a lényeg: ez a program korrekt grafikát fog adni, és a szabad játékmenet viszi el a hátán, majd meglátjuk, mindenestre elkerülhetetlen, hogy összehasonlítsuk a Crysissal és számomra igazán magas így a mérce!

Vissza

Fórumszabályzat