28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Star Wars: The Old Republic (Előzetes)



Írd ide hozzászólásod:

Tódee
Tódee [2590]
A játék hivatalos címe SW: The Old Republic, szóval nem lenne baj, ha azt használnátok.

Egyébként még akár jó dolog is kisülhet belőle - feltéve ha megszabadulnak a műfaj jelenlegi sablonjaitól. Viszont ha ez is farmolásból, kraftolásból meg raidekből fog állni, akkor részemről tuti bukta.

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Vissza

Fórumszabályzat