28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Star Wars: The Old Republic (Előzetes)



Írd ide hozzászólásod:

SanSabu
SanSabu [1]
Nem kell rögtön leírni az SW-t. A fejlesztők ha kicsit is odafigyelnek az SW-ben olyan komoly lehetőségek rejlenek, amiből bestsellert csinálhatnak. Túl sokan szeretik a Sci-Fi ezen "pici" világát. Arról nem is beszélve, hogy sok Galaxies rajongó a játék bukása óta folyamatosan egy újabb lehetőségről, MMO-ról álmodik. Talán ez lesz az az új lehetőség. Kétségtelen, hogy sok fejlesztés kell még...de idejük bőven van még. A fejlesztőktől meg láttunk már pár jó gamet. Hajrá.. én várom mit hoznak ki belőle.

Only the Force. That\'s what exist.

Vissza

Fórumszabályzat