
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Dead Space
Amikor a nő szól, és látod hogy a hajón árnyékok vetődnek és robaj van, akkor állj azok elé a vas négyzetek elé. Sokáig én sem találtam de szemből jönnek a kövecskék, tehát ha egyszerűen egy akadály mögé állsz túléled. Sok sikert! 

Izé én is elakadtam az 5. fejezeten ott ahol ki kell menni az űrbe és jönnek az aszteroidák. Mindig meghal szegény manus és nem tudok továbbjutni.
kb. annyi hogy kilépek mondja egy női hang "multiple asteroid impact!!!" bámmm!!! ez a szitu örülnék ha valaki tudna segíteni nekem mi a fenét csináljak. Csákó!
kb. annyi hogy kilépek mondja egy női hang "multiple asteroid impact!!!" bámmm!!! ez a szitu örülnék ha valaki tudna segíteni nekem mi a fenét csináljak. Csákó!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Grand Theft Auto VI – a jó és a rossz hír
- 2. Marvel Tōkon: Fighting Souls teszt
- 3. Vissza a régi szép időkhöz? Egy magyar indie stúdió 4X űrstratégián dolgozik Legacy of Sol címmel
- 4. Captain Price a Call of Duty: Modern Warfare 4 egyszemélyes kampányából sem fog hiányozni
- 5. Saját PlayStation 5-öt és DualSense kontrollert kap az ősszel megjelenő Marvel's Wolverine
Legfrissebb fórumtémák
- 16:50
- Helyzetjelentés Extra [3402]
- 16:02
- Fradi [4822]
- 12:54
- Először mozgásban a magyar fejlesztésű új 4X űrstratégia, a Legacy of Sol rövid előzetesben mutatta meg magát [hozzászólások] [1]
- 19:38
- Pénzügyek - Hitelek, Befektetések, Tőzsde [101]
- 16:58
- Ki mivel játszik mostanában? [8263]
- 14:22
- Helyzetjelentés [157650]
- 19:01
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1622]
- 12:21
- Még egy utolsó ingyenes frissítést kapott a BALL x PIT roguelite falbontó [hozzászólások] [1]
- 07:48
- Szét*** az ideg [5564]
- 00:28
- Vissza a régi szép időkhöz? Egy magyar indie stúdió 4X űrstratégián dolgozik Legacy of Sol címmel [hozzászólások] [10]
