Viszont egy valami én sem értek: oké "felülírom a mappát", azaz bemásolom a data könyvátrba a texture és menu könyvtárakat, de eredetileg nincsenek ott ilyen könyvtárak, szóval FÁJLOKAT nem írok felül, nem? vagy tévedek???
afro
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
afro
Viszont a fő probléma ugyan az, hogyan írjak felül egy 3 gigás mappát egy 600 megással? Vagyis mi értelme van 
Selvoz Vomez
Sokszor írtam már át ini-t szal tudom miről van szó. De vmiért itt nem találom.

Selvoz Vomez
Respect is not given. It's taken.
Selvoz Vomez
Mert az installált könyvtárban igencsak egy nagy gigás file a "Textures" mi a trükk? 
Selvoz Vomez