28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed - game over? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

sHarris
sHarris [3225]
Nem akarok szemétnek tűnni, de szerintem ez már kijárt az EA-nek. Így talán elgondolkodnak rajta egy kicsit, és mondjuk két vagy három év múlva akár e világ egyik legjobb autós játékával is visszatérhetnek. Na jó, azért erre nem sok az esély, de arra már több, hogy egy, az eddigieknél igényesebb, megkockáztatom igényes cuccot dobjanak a piacra.

Megj.: nekem mondjuk tetszett ez a tuningolós ötlet, de annyiszor ellőtték, hogy már semmi újat nem tudnak benne mutatni, ebből következik, hogy semmi érdekes nincs a játékban.

Vissza

Fórumszabályzat