Gamepaddal tolnám PC-n, de az a tényállás, hogy a bal oldali "gombája" fordítva működik
Konkrétan ha felfelé nyomom hátra megy és fordítva. Viszont akármit állítgatok a játékban a Gamepad beállításnál, sehogy nem lesz normális
(Egyébként be van állítva a Gamepad és más játékoknál jó)
Erre tud valaki valami tippet??