28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

No Man's Land



Írd ide hozzászólásod:

Muad-Dib
Muad-Dib [509]
Ez az a játék lenne, amit a Cossacks fejlesztőcsapata készít? A képek alapján nagyon hangulatos játék lehet. Miért csak 2003 második felében jelenik meg? Ezt nem értem...
A Cossaks-nak kipróbáltam a demóját és nem értettem, hogy miért haltak meg az emberkéim 2 percenként, ez eléggé elvette a kedvemet a játéktól! Ha vki tudja, írjon!

Muad-Dib, aki a helyes utat látja

Vissza

Fórumszabályzat