!!!). Arról ne is beszéljünk, hogy filmek terén sem szabad HD-Blue Ray alá adni, mert egy ilyen kijelzőn a DVD-k már igen csak blokkosak! 22-es monitorhoz az én gépem sem elég pedig jobb kártyám van, mint neked, sőt még 1280 is necces, ha őszinte vagyok
. Persze ha teszel mellé 2 db 60-80k-s videokártyát akkor már adja, gondold át.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!