Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Terminator Salvation - itt a T-600 (Hírek)
A Terminátor könyvekben nem vagyok otthon, csak valamelyik első volt meg. Úgy rémlik, azok magyar íróktól származtak, talán a Cherubion adta ki őket. De lehet, hogy az újabb regények nem ezt a vonalat követik. Valaki világosítson fel légyszi.
Na igen, a könyvek. Azokban általában jobban le vannak írva a részletek. Amúgy az érvelés tetszik! 

afro
Az egyik Terminátor könyvben, amit olvastam, bizony a mellkasban van a CPU, pont azért, mert az védhető a legjobban. A forgatókönyvírók csak simán nem tudtak elszakadni emberi mivoltuktól, mivel az agy a fejben van, adta magát, hogy a CPU is ott legyen...
A beszivárgáson túl meg azért a legtöbb robot emberszabású, mert egyrészt a SkyNet adabázisában az a legfeljettebb élőlény. Másrészt, ha valamit el akarsz kapni, nem árt hasonlítani rá, mint ahogy autóst autóval, motorost motorral, embert emberrel érdemes üldözni. Föld alatt, csatornákban elég előnytelen lenne valami brutál nagy tank...
Százasával pucéran meg azért mászkálnak, mert a gyártósor a beszivárgó egységek miatt emberszabásúra van állítva, azt meg a SkyNet tudta, hogy gazdasági válság lesz, így spórolni kell az erőforrásokkal. Csak úgy átállítani, lecserélni egy egész gyártósort, hogy másmilyen robotokat gyártsanak, bizony nem lett volna költségkímélő megoldás!
A beszivárgáson túl meg azért a legtöbb robot emberszabású, mert egyrészt a SkyNet adabázisában az a legfeljettebb élőlény. Másrészt, ha valamit el akarsz kapni, nem árt hasonlítani rá, mint ahogy autóst autóval, motorost motorral, embert emberrel érdemes üldözni. Föld alatt, csatornákban elég előnytelen lenne valami brutál nagy tank...
Százasával pucéran meg azért mászkálnak, mert a gyártósor a beszivárgó egységek miatt emberszabásúra van állítva, azt meg a SkyNet tudta, hogy gazdasági válság lesz, így spórolni kell az erőforrásokkal. Csak úgy átállítani, lecserélni egy egész gyártósort, hogy másmilyen robotokat gyártsanak, bizony nem lett volna költségkímélő megoldás!

Dark Archon
Csak egy valamit nem értek: a gépek miért készítik magukat emberszabásúra? Értem, hogy készítettek olyan típust, ami emberi szövettel borítható, hogy beépüljön az emberek közé és belülről irtsa őket, de miért van belőlük hadseregnyi?!
Ez valami fétis náluk?
Egy gépezet lehetne sokkal hatékonyabb, ha nem emberformára korlátozzák, szerintem. (2 szaros végtag helyett, lehetne pl. 4, szenzorhálózattal, összekötve valami jeladóval a többivel, és máris egy sokkal brutálisabb gyilkológépünk van.)
Ja, és az sem tiszta, hogy terminátorok processzorát, miért a fejbe teszik??? Szóval az egyik legsérülékenyebb, legnehezebben védhető, kiálló valamiben van, ami ráadásul nincs is külön páncélozva. Ha pl a törzsben lenne, akkor legalább meg van védve. Ez is annyira baromság.
Ez valami fétis náluk?
Egy gépezet lehetne sokkal hatékonyabb, ha nem emberformára korlátozzák, szerintem. (2 szaros végtag helyett, lehetne pl. 4, szenzorhálózattal, összekötve valami jeladóval a többivel, és máris egy sokkal brutálisabb gyilkológépünk van.)
Ja, és az sem tiszta, hogy terminátorok processzorát, miért a fejbe teszik??? Szóval az egyik legsérülékenyebb, legnehezebben védhető, kiálló valamiben van, ami ráadásul nincs is külön páncélozva. Ha pl a törzsben lenne, akkor legalább meg van védve. Ez is annyira baromság.
afro
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:23
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [2]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]
- 16:15
- Dinónak [4307]