28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

4rc28
4rc28 [649]
Egyetértek, ez a legújjabb x-akták mozifilm egy rakás szar. Már az első sem volt nagy szám, de ehhez képest fényévekkel jobb volt.Viszont a sorozat az KIRÁLY!!!!!!!!

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Vissza

Fórumszabályzat