28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

McDonald's, Burger King és egyéb gyorséttermek



Írd ide hozzászólásod:

tibi6893
tibi6893 [4981]
Én szerintem nem rosszabb, inkább más....
Egyszer ettem ott, mekibe is ritkán járok.

Rohamoszti
Rohamoszti [3802]
Nem tom én valamiért gyűlölöm annak a húsnak az ízét amit a Burger King-ben raknak a sajtburgerekbe. Szóval inkább meki...

Vissza

Fórumszabályzat