28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

McDonald's, Burger King és egyéb gyorséttermek



Írd ide hozzászólásod:

akasha
akasha [118]
Hát nekem a pizza meg a kínai akkor adta be a kulcsot mikor egy évig kolis voltam. Ott ez ment egy évig majdnem szó szerint. Pizza kinai rántotta, pizza kinai rántotta, pizza kinai rántotta. Szóval nálam a hamburger megy különlegesség számba.
tibi6893
tibi6893 [4981]
Ha már így szóba jött, a pizzát én is jobban szeretem a hamburgernél, hihetetlenül imádom.
Akár bolti, akár házi, minden mennyiségbe jöhet

De a kínai leveseket is szeretem, igaz utóbbbi időben leszoktam róla, talán túl sokat ettem...(egy időszakban napi 1-2 is lecsúszott, hihetetlen finom, és milyen csípős )

Pyrogate
Pyrogate [21953]
ha van kajajegyem és mozgásban vagyok akkor meki 3 sajtburger mcdriveban, amúgy meg egyik sem. Inkább kínait eszem, az olcsóbb, v. valami pizzát ha kevés időm van enni

Szenvedély nélkül a foci halott.

Germinator
Germinator [29908]
Fú, én egyértelműen Burger Kinges vagyok. A Dupla Whoppernél nincs jobb hamburger Magyarországon Egyszerűen imádom. A McDonald'sban meg kábé nincs emberes méretű szendvics, nekem a BigMac is kicsi. Szóval mindenképp Burger King.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Vissza

Fórumszabályzat