28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlestations: Pacific - demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

SiR TeLeN
SiR TeLeN [26]
Kipróbáltam, nekem bejön, jó kis game lesz. Igaz, van benne pár bosszantó dolog, mint pl, ha belerepülök valamibe, semmi effekt nincs, csak szimplán eltünik a gép.

Vissza

Fórumszabályzat