28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

McDonald's, Burger King és egyéb gyorséttermek



Írd ide hozzászólásod:

iamtheking
iamtheking [25]
A kfc-t nem szeretem, mondjuk csak kétszer ettem ott. A burger nálam is mindent visz.
A hamburger húsa is, meg a kenyér része is sokkal jobb. A mekiben semmi egyedi, különleges nincs.
lipteek
lipteek [8]
Nekem is a burger jön be jobban. Más az ízvilága a két helynek, jobb a fűszerezés, szerintem finomabb. A hagymakarikák... utánozhatatlan. Kfc szerintem drága, áraihoz képest kis adagokat adnak. Meki elég lapos mostanában, semmi újdonság, ha tehetem kerülöm.

Vissza

Fórumszabályzat