28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

McDonald's, Burger King és egyéb gyorséttermek



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54710]
Jaja, ezt néztem én is, de sztem a rántott hús laktatóbb, mint a grill. Persze a grill meg pikánsabb lenne, szal majd még eldöntöm.

Meglátogatnálak amúgy a Mammutban szívesen, csak innen melóhelyemről az kicsit kiesik, így a Keleti, a Westendes, vagy a Hungária körúton lévő Meki jöhet igazán csak szóba.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

kopé
kopé [38449]
Amúgy a grillscirke sali meg prémium sali kb ugyanaz, annyi, hogy az egyikben grillhús van, a másikban meg rendes panírozott (tulajdonképpen rántott) hús, csak mondom, hátha az utóbbi jobban bejönne.

Vissza

Fórumszabályzat