28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prison Break



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
ember, te miről beszélsz? ezt a bíróságon add elő védőbeszédnek, és kiröhögnek te hülye! ő a körülmények áldozata és nem is akart gyerekeket molesztálni meg embereket ölni. és? megtette amit megtett, ő, saját akaratából, az ő döntése alapján, akkor hol itt a kérdés? azt kapta amit érdemelt, de ha akarod, szerezz magadnak egy ilyet, fogadj örökbe egy elítéltet, legyen apád helyett apád, aztán amikor a faszkorbácsot nyalogattatja veled, majd átgondolod miket kéne még megtanulnod. nem sok házit végeztél kisfiam
U.R.H.
U.R.H. [4178]
Hát inkább te gondolkodj.
Azért 2. évadban kemény betekintést nyerhettünk életébe. Nyílván jobban megértjük azt, hogy miért lett belőle az, ami. Ő Csak egy áldozat volt. És azért az is tény, hogy elég sokszor kibasztak vele scofieldék, szinte többször, mint ő velük. Nem csodálom, hogy 4. évad elején elindult bosszút forralni a srácok ellen. És azért Cole Pfeiffer néven megízlelhette, hogy milyen is egy normális élet, amit ő sose kaphat majd meg, mert mindenki csak többszörös gyilkosként kezeli. + gretchen családját se ölte le. Lehetett érezni, hogy már kezd jó útra térni, csak az írok hülyesége volt, hogy végül mégis negatív szereplőnek hagyják meg az utolsó 6 részre. Egyébként mikor még köpött krantznak azt is tökre megértettem. Lincoln, borzasztóan bután gondolkodott akkor.

Bőven meg lehet érteni az ő karakterét is és nem feltétlen kell elítélni tettei miatt. Szerintem ezt nem csak én látom így.
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
T-Bag azt kapta, amit érdemelt, gondolkodj már, a valóságban lenne (biztos van is) egy ilyen gyilkos, pszichopata, őrült, perverz, pedofil ember, aki szökevény is ráadásul, az ne kapjon börtönt? a besúgásáról nem is beszélve.

a színész maga viszont remekül játszotta Theodore szerepét, Oscart érdemelne sztem, mondjuk Mahone is.
U.R.H.
U.R.H. [4178]
Na most néztem meg. Szerintem se volt rossz csak nagyon rövid. Jobban kilehetett volna fejteni az egészet egy 2ésfélórás filmben. (amolyan remény rabjai stílusban. ) Jobban kiemelve a börtönt, a tervezős, a drámai részeket.
SPOILER
Nekem Scofield halálával se volt bajom. Kell a dráma és borús hangulat.
Az viszont már kevésbé tetszett, hogy szerencsétlen t-bag-el megint ki lett baszva a végére. Írók nagyon gyűlölhetik a karakterét.

Vissza

Fórumszabályzat