design-ban viszont a GURU egyre roszabb lett GS egyre jobb (mondjuk ez szubjektiv ) de az tény ,hogy GS mindig mindenről előbb ír...
ami tartalmat illeti egyik szerkesztő gárda se most kezdte és igen szinvonalasak ez igaz.... +látszik egyébként abban is ,hogy nincs nagy eltérés százalékolás vélemény kapcsán.. nem úgy mint más lapokkal összehasonlítva akik néha nagyon elszálnak /Frank herbert's Dune 90% -
---)576 !! nem tudom ki volt az az elmebaszott aki tesztelte ezt a gammát ,de én megszereztem és majdnem megfejeltem a monitort -:ĐĐ
na PEACE \/
---------0
"a másnaposág legjobb ellenszere ha mindig be vagy b***va..."
