28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gamestar2.0 vs. PC Guru



Írd ide hozzászólásod:

Mad Monkey
Mad Monkey [503]
hat igen éppenséggel én is csak azért veszek néha napján GURU-t mert van egy két nagy dobásuk teljes játék kapcsán... -

design-ban viszont a GURU egyre roszabb lett GS egyre jobb (mondjuk ez szubjektiv ) de az tény ,hogy GS mindig mindenről előbb ír...

ami tartalmat illeti egyik szerkesztő gárda se most kezdte és igen szinvonalasak ez igaz.... +látszik egyébként abban is ,hogy nincs nagy eltérés százalékolás vélemény kapcsán.. nem úgy mint más lapokkal összehasonlítva akik néha nagyon elszálnak /Frank herbert's Dune 90% - ---)576 !! nem tudom ki volt az az elmebaszott aki tesztelte ezt a gammát ,de én megszereztem és majdnem megfejeltem a monitort -:ĐĐ

na PEACE \/
---------0

"a másnaposág legjobb ellenszere ha mindig be vagy b***va..."

Vissza

Fórumszabályzat