28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok



Írd ide hozzászólásod:

PSPredátor
PSPredátor [24]
keresek 1 xbox 360 as akármilyen (pl:arcade,premium,elite) gépet
de ne legyen több mint 35000ft induljon el vigye a játékokat lehet 3 ledhibás is úgy is megjavítom az a fő hogy tudjak rajta játszani!!!
lehetőleg flashelt vagy hdd-s legyen
az ajánlatokat erre a címre várom :norbiu600@citromail.hu

Vissza

Fórumszabályzat