Azt eddig is tudtuk, hogy egy 1,6-os P4-et alapon megver egy 1600+ -os XP. Asszem ezt eddig sem vitatta senki.
"Sokan (intel pártiak) verik magukat, hogy hú a 2,4-es P4 hogy megveri a 2,0 XP-t. A tévedések elkerülése végett: nem egy olyan oldalon, újságban kell megnézni a teszteket, akik az intel seggét nyalják, hanem keresni kell egy semlegest, vagy pedig mérd le magad.
"
Örülnék, ha tudnál ilyet mondani! Én pl. a Tomshardware és az Anandtech tesztjeit szoktam alapul venni. De ha ezek nem jók, akkor örömmel vennék egy olyat tőled, ami szerinted semleges. Remélem nem attól semleges nálad egy teszt, hogy az AMD-t hozza ki nyerőnek, hanem van értelmes-racionális magyarázatod rá.
A stopperest mérést meg inkább ne erőltessük, ui. gyakran tizedek döntenek egyik v. másik proci javára. Azaz marhára nem mindegy mikor nyomod meg a gombot.
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
