28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Sting!



Írd ide hozzászólásod:

geri0
geri0 [7]
Sziasztok,én átvittem a Bankot nagyon könnyű de a többi ismerősöm elakadt rajta.Most az Erőmű ahol elakadtam,valaki tud segíteni?
az email címem,én is segítek amibe tudok sziasztok
Ja az egész játék nekem magyar mert magyarul van meg.Még eredeti cd-ről írtam ki -D

Manu 4ever

Vissza

Fórumszabályzat