Sziasztok,én átvittem a Bankot nagyon könnyű de a többi ismerősöm elakadt rajta.Most az Erőmű ahol elakadtam,valaki tud segíteni?
az email címem,én is segítek amibe tudok sziasztok Ja az egész játék nekem magyar mert magyarul van meg.Még eredeti cd-ről írtam ki -D