28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mégis Call of Duty: Modern Warfare 2 lesz a cím (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Martin 19
Martin 19 [14048]
Hány éves vagy? és most ezt így komolyan gondoltad? vagy csak poénkodni szerettél volna? mert ez még viccnek is rossz volt

Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!

semetka
semetka [18]
Rájöttek, hogy név nélkül semmit nem ér.
Nekem ne mjött be az első rész, sztem ez sem fog.
Maradok a COD2-nél meg a COD5 nél. Ezek még érnek vmit.

Core 2 duo e8400, Gigabyte P35C-DS3R ,2x1GB Kingmax, Gainward 8800GT GS 1024MB

Vissza

Fórumszabályzat