28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

adep80
adep80 [101]
Ugy alakult hogy nem tudom megvenni!És én azt mondtam hogy a double agent lehet a legjobb és az első része sz**r de a hármas és a kettes rész király de azért az eggyes sem rossz rész de én ps2 őn játszom a splinter cell eket!

Cigány kúrva annyukat a fekáknak!

Vissza

Fórumszabályzat