28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Hubert
Hubert [1984]
De ettõl még lehet, hogy erre az útra lép, hátah meginog az Ati önbizalma. De nem lesz könnyû õket csõbe húzni, mert ... nos, Ati rulez !

Next stop, Wonderland.

Blade Runner
Blade Runner [3128]
A neten elég egyértelműen a mérvadó site-ok kacsának tekintik az egészet. Főleg annak fényében, hogy a TSMC kihozatala még mindig elég gyatra. Ennek fényében, ha meg is jelenne néhány kártya mutatóban, az NVidia nem engedhetné meg magának, hogy nagy tömegben készítse a kártyát az idén. Szóval az lenne a helyzet, hogy van kártya, csak nem kapható, ami nem igazán segítene senkinek, ezért nem hiszem, hogy az NVidia erre az útra lépne.

Blade

Vissza

Fórumszabályzat