A neten elég egyértelműen a mérvadó site-ok kacsának tekintik az egészet. Főleg annak fényében, hogy a TSMC kihozatala még mindig elég gyatra. Ennek fényében, ha meg is jelenne néhány kártya mutatóban, az NVidia nem engedhetné meg magának, hogy nagy tömegben készítse a kártyát az idén. Szóval az lenne a helyzet, hogy van kártya, csak nem kapható, ami nem igazán segítene senkinek, ezért nem hiszem, hogy az NVidia erre az útra lépne.
Blade