28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Commandos 4 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

VodevilX
VodevilX [11345]
Hát hallod, mondom egy éve toltam kb, de sokkal nehezebb volt mint amire nagyon régről emlékeztem. Többször úgy voltam, hogy alszok rá egyet, mert egyszerűen nem akartam hatalmas hullahegyeket, próbáltam a lopakodós játékmenetet élvezni! Ami egyébként nagyon jó, érdemes kipróbálni úgy is.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

amitakartok
amitakartok [423]
Egyetértek, említett kiegnek voltak ultradurva feladatai, pl. az a küldi, amit a demóba is beleraktak. Azt én soha az életben nem tudtam csalás nélkül megcsinálni mert mindig észrevettek.
VodevilX
VodevilX [11345]
Azt viszont nem értem hogy lehet, a másodikat ugyanúgy imádtam mint az elsőt!! A harmadik volt ami hát érdekes lett, bár azért azt is élveztem.
Viszont a nagy fanok remélem tolták az első rész kiegszítőjét. Na ha valaki szerint a sima piszok nehéz, akkor arra nehéz lenne jelzőket találni! Kb. egy éve toltam végig őket, és még mindig ugyan olyan jók voltak, és mondom korrekt kihívás is még mindig.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Gobiakos
Gobiakos [13330]
Piszok módon örülök ennek a hírnek. Az első rész után én is egyből rákaptam a másodikra, bár az már nem nyújtott akkora élményt, főkent az átszinkronizálások miatt. De az elsőt im ádtam, többször végig is játszottam! Uh, 4. rész régi köntösben...

Vissza

Fórumszabályzat