28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Commandos 4 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54710]
Érdemes ezt a rész is végigtolni azért, van 1-2 nagyon hangulatos küldetés benne, pl. a mozgó vonatos eszméletlen jó lett, ahol kocsiról kocsira kell haladni, hol bent a vonat utasterében, hol pedig a vonat tetején csimpaszkodva-kúszva!

Amúgy remélem a 4-et nem fogják semmi 3D-esítéssel elrontani. Legyen egy 360 fokban körbeforgatható kamera, de semmi több nem kell ezen felül.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

VodevilX
VodevilX [11345]
Ami azt illeti nagyon szép (értelem szerűen a rajzolt tájak!)! De semmi Commandoshoz méltó kihívás nincs benne. Még csak nehézséget sem lehet állítani...

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Gobiakos
Gobiakos [13330]
Én ezzel hogyhogy nem találkoztam???? Áááá! No, nem mintha a cikkbe ékelt képek annyira fullosak lennének, hogy most azonnal rendelem meg a Shop-ból, de azért igazán kíváncsi lettem volna rá, bár elsőre nem feltétlenül nyerte el a tetszésemet.
Nomeg:
- Grafika 8
- Hangok 7
- Játszhatóság 6
- Hangulat 6

Háááát...
Indigo
Indigo [1282]
http://www.pcdome.hu/cikk/1460/commandos_3_destination_berlin_pc
Ez a 3. rész.
Az FPS rész valójában nem "igazi" 4. rész volt.
Gobiakos
Gobiakos [13330]
Most olvasom Hype hsz-ét... Nem a 3. rész lett az az fps-es mocsok???? Akkor melyik? Mert én arra gondoltam...
Indigo
Indigo [1282]
Láttam egy-két videót és slussz...

Gratulálok...

Annyira rossz azért nem lett, hogy ne lehessen vele tenni egy próbát.
Gobiakos
Gobiakos [13330]
Úúúúú, a Beyond the Call of Duty is mekkora volt, tényleg! Azt is "kivégeztem".
Amúgy én a 3. részhez hozzá sem nyúltam. Nem mozgatott meg egyáltalán. Láttam egy-két videót és slussz...
VodevilX
VodevilX [11345]
Azt viszont nem értem hogy lehet, a másodikat ugyanúgy imádtam mint az elsőt!! A harmadik volt ami hát érdekes lett, bár azért azt is élveztem.
Viszont a nagy fanok remélem tolták az első rész kiegszítőjét. Na ha valaki szerint a sima piszok nehéz, akkor arra nehéz lenne jelzőket találni! Kb. egy éve toltam végig őket, és még mindig ugyan olyan jók voltak, és mondom korrekt kihívás is még mindig.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Gobiakos
Gobiakos [13330]
Piszok módon örülök ennek a hírnek. Az első rész után én is egyből rákaptam a másodikra, bár az már nem nyújtott akkora élményt, főkent az átszinkronizálások miatt. De az elsőt im ádtam, többször végig is játszottam! Uh, 4. rész régi köntösben...

Vissza

Fórumszabályzat