28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Commandos 4 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

VodevilX
VodevilX [11345]
Nekem viszont tetszett volna! Csak korábban nem futott jól, aztán azóta meg nem próbálkoztam, mióta használhatóbban futna nálam is. De nyilvánvaló, hogy a klasszikus izometrikus Commandos meg Desperados volt a legjobb.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Barthezz
Barthezz [54710]
Desperados 2 nekem abszolút nem jött be. Az első részét nagyon szerettem, elég jól visszaadta a Commandos játékélményét és nehézségét is, csak western környezetbe bújtatva. Viszont a 2. rész a 3D-esítéssel együtt nekem nagyon nem nyerte el a tetszésem, az első pályát sem volt türelmem végigjátszani, ment neki az uninstall...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Gixx
Gixx [1]
Az elsőt imádtam. A kiegészítő bitang nehéz volt, de imádtam. A második részt - ami szerintem túl könnyű lett azáltal, hogy bármikor tudtunk fegyverhez és lőszerhez jutni - azt is imádtam. Bár sajnáltam, hogy a Green Beret csalija, ami nélkül nem lehetett meglenni az első részben, itt mellékvágányra került, be se kapcsoltam, és sokszor kidobtam, hogy ne fogja a helyet a zsákban. De a sztori a küldetések és a grafika lenyűgöző volt.

A harmadikat nagyon vártam, elkezdtem és csalódtam. Amikor lebújtam az elején egy falmögé, hogy akkor most kitapasztalom, hogy járőrőznek a németek, azok öt perc után fogták magukat és véletlenyszerű irányba szétsprinteltek és minden emberemet lelőtték, akik addig fedezékben voltak. Na jó, mondom, ez így már nem OK, ez így már nem Commandos.

Az FPS-es verzió kimaradt.

A negyedik kapcsán, hogy visszatérnek az első két rész játékmenetéhez ez remek hír! hajrá. De ne feledjük, hogy 2009 van és lesz vagy 2011, mire megjelenik. Azért egy Desperados2-szerű motort berakhatnának alá. Azt imádtam. Volt benne 3ps is, meg távoli, izometrikus-szerű, csak 360 fokban forgatható: http://www.youtube.com/watch?v=f70EJQdCNZ0

Vissza

Fórumszabályzat