28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sudden Strike II (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

darkforce
darkforce [2151]
Szerintem mondjuk annyira nem fejlődött a játékmenet mint a cikkben van leírva, ennek a legszembetünőbb része az hogy az ágyúk teljesen használhatatlanok, egy IS-2 essel rajta vagy 6 emberrel átlehet menni az egész pályán, pedig ez a tank a világháborúba nem tartozott a legjobbak közé. Azért a játék nagyón jóra sikerült, főleg ha leszedjük hozzá a különböző modokat is, amik garantáltan a menybe visznek minket =)))


Aki csatlakozni akar a magyar community-hez az :
suddenstrike.hq.hu =)

WarGaming forever ! http://wargamer.hu

Vissza

Fórumszabályzat