No persze ha a PowerVR kiadja a KyroIV-et valamior a jövő év első felében, akkor valszeg visszaváltok Kyro-ra. Blade
No persze ha a PowerVR kiadja a KyroIV-et valamior a jövő év első felében, akkor valszeg visszaváltok Kyro-ra. Blade
Next stop, Wonderland.

Si vis pacem, para bellum!

Next stop, Wonderland.
Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
Akkor csak anyi derül majd ki, hogy opportunista vagyok, aki mindig azt veszi meg amelyik a legjobban megéri. Ha ez ATI, akkor ATI-t veszek, ha NVidia, akkor NVidia-t.
Blade